New England Patriots Osvajaju Super Bowl LI

Anonim

Povijesni! Ovo je bio Super Bowl LI jer nitko nije očekivao da će New England Patriots zadržati naslov nakon što su izgubili u igri s 25 bodova, rezultatom 28-3.

No budući da se u američkom nogometu ništa ne može predvidjeti, tim Tom Bradyja uspio je pobijediti Atlanta City Falconse konačnim rezultatom 34-28, što je postalo i najšire razlike u odnosu na pobjednički tim. Super Bowla uspio je preokrenuti.

Sa samo minutu do završetka igre, Patriotsi su uspjeli izjednačiti utakmicu i na iznenađenje milijuna koji su je gledali, uspjeli su povećati rezultat da bi osvojili zaželjeni naslov.

Tako je ekipa iz Bostona uspjela okruniti svoj peti Super Bowl, čime je ove godine dodala zapamćene pobjede 2001., 2003., 2004. i 2015.; a sve predvodi legendarni Tom Brady, koji nesumnjivo potvrđuje svoje ime na popisu najboljih najboljih napadača u povijesti sporta.

Lady Gaga
Lady Gaga

Također je blistala pjevačica Lady Gaga koja je svojim majstorskim predstavljanjem u showu na poluvremenu očarala gledatelje koji su s nestrpljenjem iščekivali trenutak njenog pojavljivanja.

I nije razočarao. Svjetla, akrobacije, upečatljiva odjeća, koreografija i sveukupni prikaz njegova talenta jasno su dali do znanja da na pozornici nema usporedbe.